Windows Bayi Hosting

14Aralık 2016
by admin

Bayi hosting diğer adıyla reseller hosting tek bir hesap içerisinde yüzlerce hosting hesabı açmanıza yarayan bir sistemdir. Bayi Hosting ile Hosting ihtiyacınız olduğunda tekrar hosting parası ödemekten kurtulursunuz ve bayi hosting paneliniz ile hosting hesaplarınızı kendiniz açarsınız.

Bayi hosting hesaplarının bir güzel yanı da tüm hosting hesaplarınızı tek panelden yönetebilir ve istediğiniz konfigürasyonları yapabilirsiniz. Böylece hosting hesaplarınızda değişiklik yapacağınız zaman tek tek hepsi ile uğraşmak zorunda kalmaz ve tek bir panelden istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bayi hosting hesapları ikiye ayrılmaktadır. Bunlar Linux Bayi Hosting ve Windows Bayi Hostingdir. Aslında iki yapının´da amacı aynıdır ikiside size bir bayi hosting paneli verir ve işlemlerinizi bu panelden yaparsınız. İki bayi hosting paketi arasındaki tek fark birisi Linux alt yapısını kullanır ötekisi Windows alt yapısını kullanır.

Windows ile Linux bayi hosting paketleri arasında kontrol paneli değişiklikleri olabilmektedir.  Örneğin Windows paketlerde genellikle plesk panel kullanılmaktadır.

Windows Bayi hosting paketleri ile kendi Name Server adreslerinizi oluşturmanızda mümkündür. Oluşturacağınız name server adreslerini oluşturmuş olduğunuz hosting paketlerine girebilir ve hosting hesaplarını kendi name server adreslerinizle çalıştırabilirsiniz. Böylece müşterilerinizede kendi web sitenize ait name server adreslerini iletebilirsiniz.

Bayi hosting paketleri birden fazla hosting hesabı açacaklar için kârlı bir işlemdir. Böylece her seferinde hosting hesabı satın almak zorunda kalmaz ve hızlı bir şekilde hosting hesaplarınızı aktif edebilirsiniz. Yaşadığınız problemlerde sunucu problemi olmadığı sürece kendiniz müdahale edebilir ve sorunlarınızı kendi başınıza çözebilirsiniz böylece hosting firmanızla muhattap olmanıza gerek kalmaz ve kendi müşterilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Bayi hosting paketlerinizi yıllık ve aylık ödeme yöntemleri ile alabilir ve firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

 

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir