VDS Fiyatları

25Kasım 2016
by admin

VDS sunucu gerçek bir sunucunun içerisinde kurulmuş bir özel sunucudur. Gerçek yüksek özellikli bir sunucu parçalara bölünerek birden fazla sunucu haline getirilmektedir. Bu parçalar tamamen birbirinden ayrı kendi ramini kendi hard diskini kullanmaktadır. Ve sunucular kesinlikle birbirlerinin yerlerine girememektedir. Yani ram, hard disk gibi özelliklerde parçalara bölünmektedir ve kendi sunucusuna ait olarak çalışmaktadır.

Parçalara bölünen her bir bölüme istenilen işletim sistemi kurulmakta ve müşterinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir. VDS sunucular hosting hesaplarının yetmediği gerçek bir sunucununda fazla geleceği web siteler için idealdir.

Sadece web siteler için değil tabi, Kişisel ihtiyaçlarınız içinde bir sanal sunucu kiralayabilirsiniz. VDS fiyatları sunucuların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tabi buna ekstra ekleyeceğiniz özelliklere görede şekillenmektedir. Örneğin ekstra İP atamanız gereken bir uygulamanız vardır ve bunun için ekstra İP adresi satın alırsanız VDS sunucu fiyatınız artacaktır.

vds-server-image-w360VDS sunucuların en güzel yanı gerçek bir sunucu kullanıyormuş hissi yaşamanız olacaktır. Köküne indiğimizde sadece bir sanal sunucu olmasına rağmen diğer sanal sunuculardan bağımsız çalıştığı için gerçek bir sunucu hissi yaşatmaktadır.

Sunucu kullanımı konusunda bilginiz yoksa yada deneme yanılma yöntemleri ile sunucu kullanımını öğrenmek istiyorsanız bu sanal sunucular sizin için ideal olacaktır. VDS ler sayesinde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilecek ve istediğiniz bütün testleri yapabileceksiniz.

VDS sunucuların özellikler istediğiniz zaman arttırılabilmektedir. Örneğin raminizin yetersiz kaldığı anlarda Sunucu firmanız ile görüşerek paket yükseltebilir ve ram ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun gibi bir çok işlemi gerçekleştirebileceğiniz sanal sunucular…

Kurumsal müşteriler için VDS

Kaliteweb web hosting olarak kurumsal firma müşterilerimiz için kesinlikle VDS hizmetini önermekteyiz. Bunun nedeni yoğun gönderilen mailler, Mail işleminin yoğun ve önemli olduğu kurumsal müşterilerimizde hosting hesaplarında yaşanan mail trafiği sizin web sitenizi ve mail trafiğinizi etkileyecektir. Bunun nedeni bulunmuş olduğunuz hosting sunucusunun içerisinde yüzlerce web sitesi olması ve hepsinin aynı yol üzerinden mail göndermesidir.

Kurumsal müşterilerin VDS sunucu kiralayarak işlemlerine devam etmesi ise sadece kendilerinin barınacağı sunucularda çalışmalarına olanak sağlandığından dolayı daha hızlı işlem yapabilecekler ve diğer müşterilerin sorunlarından etkilenmeyeceklerdir.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir