Ucuz Reseller Hosting

20Aralık 2016
by admin

Birden fazla web sitesi olan pek çok kişi reseller hosting hesabı kullanmış yada araştırmıştır eminiz ki. Reseller hosting ile her seferinde yeni bir hosting hesabı almaktan kurtulur ve yeni bir web sitesi açacağınızda reseller hosting, yani bayi hosting panelinize girer ve açmak istediğiniz web sitesine ait hosting hesabını oluşturursunuz. Böylece hem zaman kaybından hemde nakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

Daha önce reseller hosting kullanmayan yada bilmeyen kişilerin kafasında eminiz ki reseller hosting ile her istediğimizde ücretsiz olarak hosting açabiliyorsak pahalı bir hizmettir sorusu geçecektir. Ancak yanılıyorsunuz, Reseller hosting ilk bakışta pahalı bir ücret gibi gözükebilir ancak örneğin 5 adet web siteniz olduğunu düşünelim. her birine yıllık 50 TL ödediğinizi varsayarsak yıllık toplam 250 TL ödeme yapmış olursunuz. Birde reseller hosting hizmetini inceleyelim. en çok satan paketlerimizden olan LinuxBayi 6500 paketinin aylık ücreti 35 TL yıllık alımlarda 10 ay üzerinden değerlendiriyoruz ve fiyat 350 TL oluyor, aradaki fark sadece 100 TL. Peki birde şöyle düşünelim şimdi 1 yıl boyunca başka hiç bir hosting hesabı açmayacağınızın garantisi var mı? tabi ki yok. Reseller hostingin güzel yanıda burada doğuyor işte istediğiniz zaman hosting hesabı oluşturabiliyorsunuz ve kimse sizden bunun için ekstra bir ücret istemiyor.

Evet, reseller hosting ile kendi Name Server adreslerinizi oluşturabileceğiniz biliyormuydunuz peki? Örneğin abc.com diye bir portföylünüz olduğunu düşünelim. Eğer isterseniz ns1.abc.com ve ns2.abc.com name server adreslerini oluşturabilir ve açtığınız tüm hosting hesaplarına bu name server adreslerini kullandırabilirsiniz. Böylece portföylünüz daha fazla kişi tarafından duyulur ve buda satışlarınızı arttırabilir. Ancak hosting hesabı kullandığınızı varsayarsak yalnızca hosting firmanızın kendi belirlemiş olduğu name server adreslerini kullanabileceksiniz.

Birde şöyle düşünelim; En basitinden bir hosting hesabınızın şifresini unuttunuz. Bu durumda ne yaparsınız? Hosting firmanıza yazarak hosting hesabınızın şifresini sıfırlamalarını istersiniz. Ancak reseller hostingde böyle bir zorunluluğunuz bulunmamakta, dilediğiniz her an istediğiniz hosting hesabının şifresini değiştirebilir ve ayrıca hosting hesaplarınızla ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Reseller hosting hizmetlerinde tamamen kontrol sizdedir ve kimse ile muhattap olma zorunluluğunuz olmadan web sitelerinizi yönetebilirsiniz. Ucuz reseller hosting fiyatlarımızla 7/24 yanınızdayız.

blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir