Ucuz Hosting

26Aralık 2016
by admin


Ucuz hosting düşük veya büyük özelliklere sahip ancak önemli web sitelerinin barındırılmaması gereken bir hosting paketidir. Firmalar düşük bütçeli ve sadece html tarzı siteleri barındırmak için ucuz hosting paketleri oluştururlar. Böylece müşterilerin 1-2 sayfalık html sitelerini yüksek ücretler ödeyerek barındırmaktan kurtarırlar.

Kaliteweb hosting hazırlamış olduğu paketler ile müşterilerinin veri tabanı olan ancak düşük özellikteki web sitelerini barındırma imkanı sağlayan hosting paketleri oluşturmuştur. Böylece yıllık 15 yada 25 TL ödeyerek sizde bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücrete ay hesabı yaptığımızda 15 TL ödeyeceğiniz paket 1.25 TL, 25 TL yıllık ödeyeceğiniz paket ise 2,08 TL gibi bir rakama denk gelmektedir.

Hosting firmaları genelde ucuz hosting paketlerini yurt dışı sunucularından açarak müşterilerine sağlamaktadır. Böylece müşterilerine ucuz hosting adı altında yabancı lokasyonlardaki hosting hesaplarının satışı yapılmaktadır. Ancak Kaliteweb kendi bir veri merkezi olması nedeniyle hosting hizmetlerini Türkiye lokasyonunda ucuz bir şekilde sağlayabilmektedir.

Ucuz hosting hizmeti sağlayan firmalar genellikle sadece aylık trafik ve disk limitini küçük tutmaz ve diğer özellikleride kısıtlayarak müşterilerinin üst paketlere geçmesi için zorluklar koymayı planlarlar. Böylece müşteri ucuz hosting hizmeti aldığını düşünsede ilerleyen zamanlarda paket yetersiz kalacağı için bir üst pakete geçmek zorunda kalırlar. Böylece ucuz hosting diye aldıkları hizmet daha pahalıya maâl olur ve hiçde ucuz bir hizmet almış olmazlar.

Kaliteweb web hosting ucuz hosting paketlerinde diğer paketlerine vermiş olduğu tüm özellikleri tanımlamış ve müşterilerinin hiç bir hizmeti eksik almaması için elinden geleni yapmaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Ucuz hosting paketlerinde yalnızca disk alanı ve aylık trafik limiti konulmaktadır. Ucuz hosting hizmeti düşük bütçeli ve bir kaç sayfadan oluşan web sitelerini kapsadığı için buda müşteri açısından problem teşkil etmemektedir.

Sizde ucuz hosting hizmetinden yararlanabilir ve gerçek bir hosting deneyimi yaşayabilirsiniz.

blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir