Ucuz Domain

25Kasım 2016
by admin

Ucuz domain nedir ve nasıl alınır sorusunun cevabını bu makalemizde vereceğiz.Tüm firmalar domainlerini domain servis sağlayıcılarından almaktadırlar. Her domainin sahibi bir ülke vardır ve bu ülkelere yüksek meblalar ödenerek domain bayilikleri alınır. Bu domain bayilikleri ile hosting firmalara müşterilerine domain satışı yaparlar.

Domain bayilerinin zaman zaman kampanyaları olmaktadır. Hosting firmalarıda müşterilerine daha iyi ve daha ucuz hizmet verebilmek adına bu kampanyaları takip eder. Domain sağlayıcılarının yaptıkları kampanyalara görede kullanıcılarına kampanyalar düzenlerler.

Kaliteweb web hosting olarak bizlerde müşterilerimizin daha uygun fiyatlara hizmet almaları için bu tarz kampanyaları takip etmekteyiz. Bu kampanyalar sayesinde müşterilerimize daha uygun fiyatlı hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Sektördeki deneyimizmiz ile müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutarak verdiğimiz hosting ve sunucu hizmelerini ucuz domain hizmeti ile taçlandırmak her daim ilk amacımızdır. Ülkemizde doların artması ile birlikte neredeyse bütün hosting firmaları domain satışlarını kar marjı gütmeden yapmaktadır. Artan dolar fiyatları ile birlikte domain fiyatlarıda maalesef çok fazla artmış bulunmakta. 3 Yıl önce 15 TL ye alınabilen .com uzantılı bir domain şuan 30-35 TL arasını görmektedir.
ecommerce-e1415889957541
Domain hizmetini sadece müşteri memnuniyeti için veren kaliteweb web hosting elinden geldiğince müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Domain fiyatlarına kar marjınıda eklenmeye kalkılsa sadece .com domainin ücreti dahi yıllık 50 TL civarını görecektir buda müşteriler açısından olumsuz bir davranış olacaktır. 10 Yıllık alan bir müşteri böylece 500 TL gibi bir rakam ödemek zorunda kalacaktı. Ancak Domain hizmetinden kar gütmeyen firmamız geliş fiyatına domain satışı yani ucuz domain satışı yapmaktadır.

Doların sürekli hareketli olması ve neredeyse sürekli yukarı gitmeside maalesef hosting firmalarının zararına bir durum haline gelmiştir. Anlık olarak doların değişmesine rağmen firmalar anlık olarak domain fiyatlarını yükseltmemekte ve zararına bile satış yapmaktadır.

Sizlerde ucuz domain almak için Facebook sayfamızı, Blog sayfamızı, ve kaliteweb.com u takip ederek ucuz domain kampanlarımızı takip edebilir ve anlık olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Herhangi soru, görüş ve önerileriniz için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir