Sitenizi Kaliteweb’e Taşıyın

03Mart 2017
by admin

Günümüzde teknolojik gelişmelerin çok hızlı olması ile birlikte, kişilerin ya da markaların internet üzerinde görünür olmaları da büyük bir önem kazandı. Bunu sağlamak için web siteleri ve mobil uygulamalar kullanılmaktadır. Web sitesi açmak, sanıldığı gibi çok zahmetli bir iş değildir. Kaliteli bir domain ve hosting hizmeti ile birlikte sizde internette yerinizi alabilirsiniz.

Kalitenin Adı Kaliteweb

Web sitesi markalar için müşteriye ulaşabilmenin en basit ve en ucuz yoludur. Çünkü herhangi bir fiziki ortama ihtiyaç duyulmadan, online ortamda gerçekleşir. Web sitesi ile hem daha fazla kişiye erişim sağlanır hem de daha fazla kazanç sağlanır. Gerek kişisel gerek kurumsal olarak yaptığınız iş doğrultusunda bu kadar önemli olan web sitesinin de sağlam temellere oturtulması şarttır. Bunun için web hosting hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir. Aksi halde almış olduğunuz hosting hizmeti ile sorun yaşayabilirsiniz ve web sitenize bağlanmada sürekli sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da hem zaman açısından hem de maddi olarak size kayıp olarak geri dönecektir.

Yeni bir web sitesi almaya karar verdiyseniz ya da hali hazırda olan web sitenizle sorun yaşıyor ve taşımak istiyorsanız 16 yıllık tecrübesi ile öne çıkmakta olan Kaliteweb tercih edilebilir. Sunmuş olduğu profesyonel hizmet ile hem ucuz olanı hem de kaliteli olanı birlikte sağlar. Web sitesi sahipleri için olmazsa olmazlardan birisi de iletişim desteğinin sürekliliğidir. Kaliteweb, 24 saat boyunca sizlere e-posta ve ticket sistemi ile satış, destek sağlamaktadır. Diğerlerinden en büyük avantajı da veri merkezlerini satın almıyor olmalarıdır. Datacenter altyapıları tamamen kendilerine aittir. Bu sayede de her zaman için uygun fiyat sunarken, hızlı müdahale imkanına da sahiptirler. Güvenlik konusu da web siteleri için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Kaliteweb, veri merkezindeki fiber optik kablo alt yapısı ile Juniper Router ve Cisco Switch altyapılarını kullanarak her türlü saldırı ve ataklara karşı koruma sağlamaktadır. Veri merkezlerinde elektrik yapısının sağlam olması da her şeyden önemli bir etkendir. Çünkü elektrik sisteminde oluşabilecek herhangi bir arıza, veri merkezi ile olan iletişimi kesecek ve web sitesi sahiplerini mağdur durumda bırakacaktır. Kaliteweb olası elektrik kesintileri sonucu müşterilerinin mağduriyet yaşamamaları için de gerekli önlemleri almış ve birden fazla seçeneği hazır hale getirmiştir.

Kaliteweb, 16 yıldır sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Ucuz hosting ve diğer sunduğu hizmetler ile müşterilerine avantaj sağlamaktadır.

blog , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir