Sınırsız Web Hosting

08Aralık 2016
by admin

Sınırsız Web Hosting Nedir?

Sınırsız web hosting limitlendirilmemiş web hostingdir. Limitsiz web hosting aylık trafiği, Disk boyutu, Mail, MySQL, E-Mail ve Subdomain gibi alanların tamamen limitsiz olmasından ismini almaktadır. Örneğin Siteniz istersen 100 GB dosya boyutuna ulaşsın kimse disk kotanızı doldurdunuz diye hosting hesabınızı kapatamayacaktır. Çünkü aldığınız hosting hesabı limitsiz hosting paketidir.

Limitsiz hostinglerin en güzel yani kimse sizin dosya boyutunuza ve aylık harcadığınız trafiğe karışmamasıdır. Ancak şöyle bir not düşmeliyiz; hiç bir firma limitsiz hostinglerin yedekleme hostingi olarak kullanılmasına izin vermeyecektir. Yani limitsiz hostingi sadece web sitesi barındırma için kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Limitsiz Hosting Nereden Alabilirim?

Limitsiz hosting bir çok firma tarafından sunulan bir hizmettir. Ancak her firmadan alınmasını kesinlikle önermemekteyiz. Limitsiz hosting hesaplarınızı muhakkak güvenilir ve sektörde köklü firmalardan almanız gerekmektedir. Küçük çaplı firmalar hosting işini veri merkezlerinden sunucu kiralayarak yada sunucu barındırarak yapmaktadır. Ve firmalara belilir hat ve trafik hizmetleri sunulmaktadır bunlar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Dosya boyurunuz yada aylık trafiğinizin çok fazla olması durumda ise diğer müşterilerin bundan etkileneceğinden ötürü hizmetinizi sonlandırma ihtimalleri vardır. Kaliteweb web hosting gibi kendi veri merkezinden hizmet veren firmalarda ise hat ve aylık trafik sorunu olmadığından sorunsuzca hizmetinizi kullanabilirsiniz. Kaliteweb web hosting olarak güncel kampanyalarımızı takip ederek uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmete ulaşabilirsiniz. Güncel kampanyalarımızın arasında olan limitsiz windows hosting ve limitsiz linux hosting kampanyamızdan yararlanabilir ve uygun fiyata kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Yıllık 119 TL KDV dahil şeklindeki sabit fiyat ile sınırsız bir hizmete ulaşmak çok basit.

1 Adet Limitsiz Hosting Paketi İle Kaç site Çalıştırabilirim?

Kaliteweb web hosting üzerinden alacağınız limitsiz hosting paketlerinde 2 adet barındırma hizmeti almış olmaktasınız. hizmeti satın aldıktan sonra limitsiz hostinginizde kullanmak istediğiniz 2 adet domainin name server adreslerini size ileteceğimiz name server adreslerine yönlendirebilir ve ardından hosting kontrol panelinize girerek ikinci domainide hosting hesabınıza ekleyebilirsiniz. FTP üzerinden bağlandığınızda iki domain içinde ayrı 2 klasör göreceksiniz. Bu iki klasör iki farklı siteyi ifade etmektedir hangi domaine hangi dosyalar yüklenmesi gerekiyorsa yükleme işleminiz yapabilir ve 2 farklı siteyi tek hosting hizmetinde çalıştırabilirsiniz.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir