Sanal Sunucularınızı Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

08Mart 2017
by admin

Sanal sunucularımızda yaptığımız çalışmalar sonucunda birtakım önemli özellikleri siz değerli müşterilerimize yeni sanal sunucu kontrol panelimiz ile sunuyoruz.

Yeni siparişlerinizde sanal sunucularınız 3 dakika içerisinde hazır ve bilgileriniz mailinizde. Hiç beklemeden sanal sunucunuzu kullanmaya hemen başlayın işlerinizi daha çabuk bitirip zamandan tasarruf edin.

Mevcut sanal sunucularınızı ise Kaliteweb.com üzerinden giriş yaparak Aktif Hizmetler> Detayları Görüntüle kısmındaki tek bir panel üzerinden bize ihtiyacınız olmadan kendiniz yönetebileceksiniz. Gerekli destek ihtiyacınızda ise her zaman kaliteweb.com yine yanınızda.

Sanal Sunucunuzu başlatabilir, kapatabilir, yeniden başlatma gibi işlemleri bir tıkla anında gerçekleştirebilirsiniz. Hostname ve root şifresi değiştirme gibi işlemler 7/24 Kaliteweb hesabınızda online.

Sanal Sunucunuzu Yönetmek çok basit.

Tüm konfigurasyon elinizin altında! Sunucunuza VNC ile bağlanabilir, işletim sisteminizi yeniden kurabilirsiniz. Centos,windows server,ubuntu,redhat gibi işletim sistemleri tek tıkla 5 dk da hazır. Vds server siparişleriniz, ödemeden sonra hemen aktif.

Ayrıca cpanel, plesk, Webuzo, Kloxo, Webmin gibi hosting kontrol panellerinizi online kurabilirsiniz.
Hat durumu, ram, cpu ve harddisk kullanımınızı görebilir sunucu yük durumunuzu online olarak takip edebilirsiniz.

Sanal sunucu siparişleriniz için https://www.kaliteweb.com/vds-sanal-sunucu.html u ziyaret edebilirsiniz.

 

blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir