Sanal Sunucu Fiyatları

05Aralık 2016
by admin

Sana sunucu nedir?

7106racklgGünümüzde gelişen teknoloji ile birlikte yüksek kapasiteli fiziksel sunucuların içerisinde kendi işletim sistemine sahip ve kendine atanmış donanımları kullanabilen sanal sunucular yapmak mümkündür. Sanal sunucu, Yüksek özellikle bir fiziksel sunucudan ayrılmış bölüme verilen isimdir. Fiziksel sunucu içerisine sanal sunucu programı kurulur ve müşterinin satın almış olduğu pakete göre sanallaştırılmış sunucu programı ile yeni bir sunucu oluşturulur. Bu sunucu kendisine atanan HDD, Ram, İşlemci ve Hattı kullanır. Böylece fiziksel sunucu içerisinden bir sanal sunucu oluşturulmuş olunur.

Sanal Sunucu Kimler İçin Uygundur?

Sanal sunucular fiziksel sunucunun fazla geleceği web siteleri için uygundur. Hosting hesaplarının yetersiz kaldığı ve fiziksel sunucu kiralamanın ise fazla olacağını web siteleri için sanal sunucu iyi bir seçim olacaktır. Kaliteweb hosting ailesi olarak kurumsal firmalara içinde sanal sunucu hizmetini önermekteyiz. Böylece Kurumsal web siteniz ve mailleriniz hositng sunucularında yaşanan sorunlarla muhattap olmak zorunda kalmayacak ve sadece kendisinin barındığı bir sunucuda işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

vds

Sanal Sunucu İle Uygulamalarımı Çalıştırabilirmiyim?

Sanal sunucu hizmetini nadirde olsa program çalıştırmak gibi nedenlerle kullanmak isteyenlerde mevcut. Eğer yasal veya lisansına sahip olduğunuz bir programa sahipseniz bunu sanal sunucunuzun içerisine kurarak çalıştırabiliriz. Veyahutta ortak kullanılacak bir program ise yine aynı şekilde sunucuya kurarak programa erişebilecek kişilere sunucu şifrenizi vererek sanal sunucuya bağlanıp kullanmaklarını isteyebilirsiniz.

Sanal Sunucu Fiyatları Nedir?

Sanal Sunucu fiyatları, sizin satın almış olduğunuzu pakete göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 8 GB rame sahip bir sunucu ile 2 GB rame sahip bir sunucunun arasında fiyat farkı oluşacaktır. Ayrıca sanal sunucu fiyatlarını sunucu firmaları sağladıkları hizmete görede fiyatlandırmaktadırlar. Sanal sunucunun kurulu olduğu fizilsel sunucunun özellikleri ve kaldırabileceği saldırı türüne kadar her biri ayrı ayrı fiyata etki yaratmaktadır.

Kaliteweb hosting ailesi olarak sanal sunucu hizmeti ilede her daim sorunlarınıza çözümler bulmaktan mutluluk duyarız. Yaşayacağınız problemlerde 7/24 firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir