Reseller Hosting

29Kasım 2016
by admin

Reseller Hosting Nedir?

Reseller Hosting yüksek özellikli sunucuların içerisinden açılan ve hosting açma yetkisine sahip bayi hosting hesabıdır. Reseller hosting ile paketinizin izin verdiği kadar hosting hesabı açabilir ve barındırabilirsiniz. Kendinize özel Name Server adresleri belirleyip kendi hosting hesaplarınıza kendi name server adreslerinizi verebilirsiniz.

Reseller hosting genellikle çok fazla hosting hesabı olan veya web tasarım işleri ile uğraşan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Örneğin 10 adet web siteniz varsa her birine ayrı hosting hesapları açmak ve bunların kontrolünü sağlamak oldukça maliyetli bir işlem olacaktır. Bunun yerine bir reseller hosting hesabı satın almak hem sizi maliyet açısından rahatlatacaktır hemde hizmet takibini daha hızlı bir şekilde tek panelden yapabileceksiniz.

reseller_hostingReseller hostingin bir güzel yanıda hosting paketlerinin boyutlarını siz belirliyor olmanızdır. Örneğin bir web sitenizin hosting paketi yetmiyor diyelim. Bu durumda hosting firmanıza bildirmeniz ve paket yükseltme işlemi için faturanızın oluşturulmasını istemeniz gerekmektedir. Yani hem arada zaman kaybı yaşanacak hemde ekstra ücret ödemeniz gerekecek. Ancak Reseller Hosting ile bu durum tamamen ortadan kalkmakta. Yapmanız gereken tek şey bayi panelinize girerek hosting paketini yükselteceğiniz hosting hesabına istediğiniz paketi tanımlamak olacak. Böylelikle hem maliyetten kurtulmuş olacaksınız hemde zaman kaybından.

Reseller Hosting Fiyatları

Kaliteweb web hosting üzerinden reseller hosting fiyatlarına baktığımızda yıllık 179 TL den başladığını görebileceksiniz. İstediğiniz reseller hosting özelliklerine göre paketler bulabileceğiniz ve windows reseller hosting ve linux reseller hosting seçenekleri ile hizmet alabileceğiniz kaliteweb hosting 7/24 müşterilerinede destek sunmaktadır.

Aylık ödeme yapmak isteyen müşteriler için ise aylık 35 TL den başlayan fiyatlarla hizmet sunmakta olan kaliteweb web hostingin hizmet kalitesini muhakkak test etmeniz gerekmektedir. Sektörde 13 yılı aşkın süredir hizmet veren kaliteweb müşteri memnuniyetini en önde tutarak kendi veri merkezinden hizmet vermeye devam etmektedir.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir