Reseller Hosting de Tercihiniz KaliteWeb!

01Mart 2017
by admin

Reseller web hosting satın almadan önce, alan adınızın olması gerekir. Bir reseller web hosting alındığında, kullanım için kontrol paneli olacaktır. Bu panel ile alan, müşteri alan adlarını tanımlama, bant genişliği ile yetkilendirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Reseller paketleri ile altyapı olmadan hosting ticareti yapılabilir. Tüm altyapı kaliteweb hosting şirketi tarafından sağlanırken siz de hosting satışları yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bu paketleri satın alarak kendi adı altında daha yüksek fiyata satanlara reseller denir.  Yapılan aslında komisyonculuktur ve ürünü sağlayan şirketten doğrudan almak bir aracıdan almaktan daha mantıklıdır. Bu nedenle kaliteweb hosting tercih etmenizi öneririz.

Reseller hosting hizmetleri bölümlere ayrılarak birden çok müşteriye satılabilmesi için hazırlanmıştır. Siz de bu yöntemle kendi pazarlama yönteminize uygun hizmet paketleri oluşturabilir ve hosting servisinizi  istediğiniz şekilde satabilirsiniz. Reseller Hostingin hem son kullanıcıya doğrudan satıldığı paketler vardır, hem de müşterilere bu hizmeti satmak isteyen firmalara da uygun paketler bulunmaktadır. Normal hosting paketlerimizden daha çok özelliğe sahiptirler ve bunların satıcısının son kullanıcılara firmanın kendisinin ulaştırdığı hizmetimizi Reseller Hosting veya Bayi Hosting olarak tanımlayabiliriz.

Reseller Hosting Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir ?

Uygun fiyatlı olması: Aslında diğer hosting paketlerine göre fiyatı yüksek olsa da, bu paketlerin sağladığı imkanlar daha fazla olduğu için avantajlı hale gelmektedir. Reseller hosting hesapları, birden fazla web sitesi olan yöneticilerin veya firmaların alan ihtiyaçlarını karşılaması için de çok hesaplı bir çözümdür. Çünkü bir reseller paketinde birden çok site barındırılması mümkündür.

Kolay yönetim sağlama: Reseller hosting hesapları, kontrol paneli sayesinde kolaylıkla yönetilebilir. Bu yönetim için biraz teknik bilgi yeterli olmaktadır. Kolaylığı ve hem windows hem de linux için uygun olması, bu paketler için önemli bir tercih sebebidir.

Alan boyutunu arttırma veya azaltmanın kolay olması: Bayi hosting ile alanın boyutunu artırmak ya da azaltmak oldukça kolaydır. Firmaların büyüme planına da uygun olur.

Kendi şirketinizi kurarak iyi bir iş deneyimi sunması: Kendi web hosting şirketini kurmak isteyen bireylerin teknik bilgi ve yatırımla web hosting şirketine sahip olmasına olanak tanır. Web hosting firmasında sadece kendinizin yönettiği, kendi müşterilerinizin bulunacağı web hosting sunucusuna sahip olmanız mümkündür. Reseller hosting kendi web hosting şirketini kurmak isteyenler için iyi bir tercih olduğu gibi, yazılımcılar ve tasarımcılar için de çok isabetli bir seçim olacaktır.

blog , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir