Radyo Hosting

21Kasım 2016
by admin

Radyo yayını yapmak ister misiniz? Bizce kesinlikle bu zevki tatmalısınız. Kaliteweb hosting ile internet üzerinden radyo yayını yapmak çok kolay. Bundan 50 kadar yıl önce radyosuz ev neredeyse yoktu. Televizyonun yaygın olmadığı zamanlarda insanların tek eğlencesi radyo dinlemekti ve aileler akşamları renkli televizyonlara bakmak yerine radyonun etrafında toplanarak haberleri dinler ardından bütün aile birbiri ile sohbet ederdi. Radyo kültürü neredeyse her evde ve ailede yaşanmaktaydı.

Radyo kültürü günümüzde neredeyse bitmeye yüz tutmuş bir duruma geldi. Ancak hala azımsanmayacak sayıda radyo kültürüne sahip ve radyo dinlemeyi seven insan mevcut. Bugün ki yazımızda size radyo kurmanın ne kadar kolay olduğunu anlatacağız.

Kaliteweb hosting sizlere internet üzerinden yayın yapmanızı sağlayacak bir paket ile karşınızda! Radyo paketlerimiz ile kolay ve hızlı bir şekilde radyonuzu kurabilir ve yayın yapabilirsiniz. Radyo yayını yapamayacağınız vakitlerde ise Auto DJ atayarak daha önce seçtiğiniz şarkıları veya kaydettiğiniz konuşmalarınızı radyonuzu dinleyenlere dinletebilirsiniz.

Yıllık 9 TL den başlayan fiyatlarla radyo sahibi olmayı kim istemez ki? 32 dinleyiciden sınırsız dinleyiciye kadar olan paketlerimizden birini seçerek beklemeye başlayabilirsiniz. Radyo hesabınız aktif edildiğinde size radyo paneli bilgileriniz gelecek ve kolaylıkla radyo yayını yapabileceksiniz.

f23f

Radyo hesabınız aktif edildiğinde tarafınıza yayını nasıl yapacağınıza dair dokümantasyon gönderilecek ve bu dokümantasyon ile kolaylıkla radyo yayını yapabileceksiniz. Üstelik dileyen müşterilerimiz web hosting paketlerimizden birini satın alarak radyosu için resmi bir sitede hazırlayabilir ve böylece radyonuzun yayın akışını djlerinizin tanıtımını radyonuz hakkında genel bilgileri dinleyicilerinizle paylaşabilirsiniz.

Centova Cast Kontrol Paneli kullanılan radyo hosting panellerimizde yayın yapmanın ne kadar kolay olduğunu sizde göreceksiniz. Üstelik Türkiye sunucu lokasyon ile radyo hosting sunucunuz Türkiye´de barınacak ve böylece yayınlarınızda sıkıntı yaşamadan hızlı bir şekilde dinleyicilerinize ulaşabileceksiniz.

Üstelik radyonuzun çalmasını istediğiniz web sitelerine radyo kodlarını yollayarak radyonuzu başkalarının sitelerine ekletebilirsiniz.

Radyo hosting paketlerimiz ile ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bizimle 7/24 Telefon, Ticket, Mail ve canlı destek üzerinden irtibata geçebilir radyo hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir