Opencart ile e-Ticarete Adım Atın

27Ocak 2017
by admin

 

E-ticaret sektörüne sizde adım atmak istiyorsanız sitenizin titizlikle hazırlanması gerekmektedir eğer çok bilginiz veya zamanınız yoksa doğru bir e-ticaret yazılımı seçebilir böylelikle geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Dünyada bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen Opencart’ inceleyelim.

Opencart açık kaynak kodlu ücretsiz bir e-ticaret yazılım sistemidir. Açık kaynak kodlu olması scrtiplerini geliştirmeye ve kendinize göre düzenlemeye olanak sağlar.

Bir e-ticaret sitesi açarak internetten gelir elde etmek istiyorsanız alan adınızı ve hosting aldıktan sonra hosting üzerine kuracağınız Opencar ile satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizi rahatlıkla internette yayınlayıp satışlarınızla gelir elde edebilirsiniz.

Opencart özellik bakımından baya zengindir. Opencart ile web hosting paneli haricinde site yönetim panelini kullanabilmek için hiç bir kod bilgisine gerek yoktur. Bir çok açık kaynak kod sistemine göre daha basittir.

Eklentileri ile sitenizi daha kullanışlı ve göze hoş hale getirebilmek mümkün.Ücretsiz olarak sunulan 6000 kadar eklenti paketleri hızlı bir şekilde kurulur ve tasarımınıza eklenir.

Opencart kullanarak, sitenizin üst sıralarda çıkabilmesi için SEO ayarlar yapılabilir, kargo takip aşamalarını yönetebilir, ürünlerinizin stok drumları ekleme çıkartna gibi ayarlarını yönetebilir kısacası e-ticaret sitenizi her türlü işlemini rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Opencart ara yüzü ile ve kontrol panelinde yapabilecekleriniz.

⦁ E-ticaret sitenizi kolayıkla yönetebilir, Kolayca kurulumlar yapabilir ve ödeme modüllerini yönetebilirsiniz.

⦁ Bütün bankaların sanal pos modüllerini sitenizin içinde kullanabilir. Ödemelerin yönetimi şablonlarla rahatça yapabilirsiniz.

⦁ Sitenize ürünlerinize kullanıcı yorumları alabilmek için alan hazılayabilir. istediğiniz kadar ürünü ve görselini ekleyerek ürünlerinizin tanıtımı yapabilirsiniz.

⦁ XLM sistem uyumu vardır. Penta, arena gibi tedarik sistemlerini barındırabilirsiniz

⦁ Tema açısından sağladığı bol çeşitlilik ve kolaylık sayesinde web hosting sunucunuza girmeden web sitenize en uygun hoşunuza giden e-ticaret temasını kurabilirsiniz.

⦁ Opencart e-ticaret sisteminize Alış veriş ve ödeme sistemleri güvenliğiniz için, SSL ve PCI sistemleri ile uyumlu eklentileri ekleyebilir, kullanıcıların ödeme bilgilerini güvenli bir şekilde veri tabanında muhafaza eder.

⦁ Eklentiler paketler programlar ile sosyal medya siteleri veya başka sitelerde reklamınızı veya ürün tanıtımınızı yapabilme şansız vardır.

 

blog , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir