Muhasebe Sunucusu

16Şubat 2017
by admin
1

Merhaba Kaliteweb hosting takipçileri bu yazımızda muhasebe sunucularını sizler için anlatmaya çalışacağım. Evet belkide hiç duymadığınız muhasebe sunucusu hem e-ticaret işleriyle hem de yerel mağazası ile satış yapan işletmelerle alakalı bir sunucu arada şirketleri unutmayalım tabi, kesinlikle şirketler için en ideal muhasebe kaydı tutma elemanı.

 

Muhasebe sunucuları yakın zamanda günümüz teknolojisinin bir gereği ve işletmelerin parçası olacak diyebiliriz. Muhasebe sunucuları ile birden fazla işletmenin (şirketin veya mağaza zincirlerinin) satış raporları, ürün stokları, vergi veya gider masrafları gibi bir çok konularda hızlı bir sistem ile ortak olarak girilebilen veri tabanların
da kayıt tutar. En basit şekilde anlatmak gerekirse satılan bir ürün kasadan geçtiği anda bunun kaydı muhasebe sunucusuna aktarılır.

Muhasebe sunucuları ile depolanan bu verilerde her bir muhasebe işlemi için kağıt tutmak ve ya hesap yapmak için vakit harcamaya gerek kalmaz. Daha büyük firmalar ve ya şirketler sadece bu işleri yapmaları için muhasebe elemanlarına ihtiyaç duyarlar ya da kendi firmaları için dedicated server hazırlar. Hiç biri bu anlattığım muhasebe sunucusu kadar etkili olamaz çünkü muhasebe sunucuları veri merkezlerinde bulunur ve internet bağlantılarının hızı bu merkezler ile beraber en üst düzeyde olur. Birden fazla merkezden yüklenen genel olarak muhasebe dediğimiz ama her türden girilebilecek kayıtların depolanması için hazırlanan muhasebe sunucuları firmanızın ve ya şirketinizin bilgisayarları ile gönderilen bilgilerin topladığı veriler en ince detayına kadar günlük, aylık ve ya yıllık raporlar sunar. Toplam vergi miktarı, satış, gelir, gider, faturalar gibi bir çok farklı konuda dönem sonundaki hesaplama sürecini bekletmeden hemen sonuca varır.

Sizde işleriniz için bir muhasebe sunucusu ile bütün muhasebe hosting işlemlerinizin tek bir merkez üzerinde yürütüp veri tabanlarınız ile her türlü şekilde tutulan verilerinize anında erişebilmek için muhasebe sunucusu kiralamak ve ya satın almak isterseniz kaliteweb olarak sizlere bu proje ve alt yapı konularında çok fazla ücret ödemeden kurulumunda ve kullanımında gerekli desteği sağlamaya hazırız.

 

 

blog , , , , , , , , , , ,

Yorumlar (1)

Son zamanlarda gördügüm ücretsiz olupda en sade ve pratik olan mobilmuhasebe, telefondan kullanıyor ama acayip basit.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir