Kaliteweb Limitsiz Hosting Tam Size Göre

08Mart 2017
by admin

Her geçen gün web sitelerin sayısı artmakta ve sürekli yeni projeler üretilmektedir. Bir web sitesinin başarılı olması sitenin hitap ettiği kitleye bağlı olduğu kadar içerisinde barındırdığı içeriklere de bağlıdır. Ne kadar kaliteli ve insanlara faydalı içerikler oluşturulursa bir web sitesinin başarılı olma şansı o kadar yüksektir. Domain ve hosting bir web sitesinin başarıya giden yoldaki en önemli aşamalarıdır. Sağlam bir projenin iyi bir alan adına sahip olması avantajlı hale gelmesine neden olacaktır.

Hosting ise site içerisinde bulunan tüm materyallerin bulunduğu alandır. Hosting’in kalitesiz ve düşük özelliklerde olması siteye gelen ziyaretçilerin sorun yaşamasına, siteye yüklesen materyallerin sınırlandırılmasına ve erişimin kısıtlanmasına neden olabilmektedir. Hatta birçok web site sahibi bilinçsiz bir şekilde kaliteli olmayan hosting’ler tercih etmekte ve ilerleyen zamanlarda mağdur duruma düşmektedir. Bu nedenle hosting seçimine önem vermeli ve projenizin planlamasını iyi yaparak ihtiyacınıza tam olarak karşılık veren hosting’leri tercih etmelisiniz. Özellikle hosting kiralayacağınız firmayı iyi araştırmalı destek alabileceğiniz bir firmayı tercihe etmelisiniz. Kaliteweb firması bu alanda rakiplerinden bir adım öne geçmekte ve kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Peki, hosting seçimi neye göre yapılmalıdır ve limitsiz hosting’in avantajları nelerdir?

Hosting Çeşitleri ve Limitsiz Hosting’in Avantajları

Web sitesinin büyüklüğüne ve projenin boyutuna göre web hosting seçimi yapılması başarılı olunmasında önemlidir. Eğer kişisel bir blog açmayı düşünüyorsanız bireysel web hosting paketleri sizin için idealdir. Kişisel site ve blog için fazla barındırma alanına gerek yoktur. Bu paketler tercih ederek daha uygun fiyat karşılığında ihtiyacınızı tam olarak karşılamış olursunuz. Kurumsal hosting paketlerinde ise barındırma alanı ve aylık trafik miktarı bireysel hosting paketlerine göre daha yüksektir. Linux ve Windows hostingler’den dilediğiniz gibi hosting paketinizi seçebilir ve kurumsal web sitenizi kaliteli bir hosting kullanarak yayınlayabilirsiniz. Eğer ziyaretçi sayınız çok fazlaysa ve sitenizdeki materyallerin boyutu da oldukça yüksekse sizin için en iyi seçim limitsiz hosting olacaktır. Böylece ziyaretçilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Limitsiz Hosting

Limitsiz Hosting adından da anlaşılacağı üzere sınırsızdır ve belli bir aylık trafik limiti bulunmamaktadır. Sitenize aylık 30 milyon ziyaretçi gelse bile herhangi bir kapanma veya yavaşlama durumu söz konusu olmayacaktır. Genel kategoriye sahip popüler siteler için Limitsiz Hosting en mantıklı hosting seçimi olacaktır. Özellikle haber siteleri ve aylık tekil ziyaretçi sayısı milyonlarla ifade edilen popüler platformlar Limitsiz Hosting hizmeti almaktadır. Eğer projenizin popüler olacağını düşünüyorsanız siz de bu paketi tercih edebilirsiniz.

blog , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir