KaliteWeb.Com Ayrıcalıkları

23Şubat 2017
by admin

Alan Adınızı KaliteWeb’den Kaydedin!

Alan adınızı kaliteweb.com’un domain sorgulama kısmından bularak, kaliteweb.com’u tercih etmelisiniz. Çünkü her bütçeye uygun, fiyatına göre yüksek kapasiteli, bireysel veya kurumsal hosting taleplerinize cevap verebilen ekibimiz 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan bütün ayarlar ve yapılandırmalar teknik ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle kaliteweb.com’u tercih ederek bir veri merkezinden doğrudan doğruya hizmet almış olacağınız unutulmamalıdır. Web sitenizi oluşturmak için ise sitemizde 1000 civarında hazır bulunan tasarımlardan tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca 700’ün üzerinde buton, resim, banner ve ikon kullanmanız sağlanmaktadır.

Web sitenizi Türkçe ya da farklı dillerde yayınlamanız mümkündür. Sitenizde fotoğraf albümü, ziyaretçi defteri, blog, iletişim formu gibi içerikler kullanabilirsiniz. PHP programlama ve MySQL gibi programlarla çalışan uygulamalar için Linux Hosting Paketlerini tercih etmeniz önerilmektedir. Eğer bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, en çok tercih edilen e-ticaret yazılımlarından biri olan ve açık kaynak kodlu olan Opencart’ı yüksek kalitede ve kusursuz hizmet sloganıyla e-ticaret firmanızı ticarette en üst düzeye çıkarabilmenizde sizlere yardımcı oluyoruz. Şayet bir blog oluşturmak istiyorsanız, günümüzde en çok revaçta olan WordPress web yazılımını sizin için hazırlar, kurar ve yapılandırırız. Siz yalnızca kendinize uygun olan paketi sipariş verirsiniz, biz sizin için sitenizi hazırlarız. Hazırlandıktan sonra 10 dakika içinde siteniz yayında olur.


Bireysel Hosting Seçeneği

Bireysel Hosting Paket çeşitleri ile kişisel sitenizi oluşturabilirsiniz. Eğer daha yüksek kapasite ihtiyacınız bulunmakta ise, kurumsal hosting ya da vip hosting paket seçeneklerimizi inceleyerek, kendi ihtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. İhtiyacınızı belirlemenizde de teknik ekibimiz size yardımcı olmaktadır. PHP programlama, MySQL veritabanı gibi programlar ile çalışan uygulamalar için de Linux Hosting paketlerini tercih edebilirsiniz. ASP, ASP.NET ve MSSQL 2008 için ise Windows Hosting Paketlerimizi seçebilmeniz mümkündür.


Kurumsal Hosting Seçeneği

Kurumsal Hosting Paketlerimiz ile kişisel sitenizi oluşturabilirsiniz. Kurumsal hosting paketlerinden daha yüksek kapasite ihtiyacınız bulunmakta ise vip hosting paketlerimizi incelerek kendi ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilmeniz mümkündür. Kurumsal hosting seçeneğinde de PHP programlama dili, MySQL ile çalışan uygulamalar için ise Linux Hosting paketlerini tercih edebilmeniz mümkündür.


VIP Hosting Seçeneği

Bu seçenekte web sitenizin yedeği alınarak her ay DVD formatında kargolanır ya da pek az sitenin barındığı sunucularda kaliteli ve sorunsuz hizmetin rahatlığını yaşamanız vıp hosting seçeneğinde mevcuttur. Ayrıca bu pakette size özel müşteri temsilcimiz bulunmaktadır. 

blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir