Hosting Türleri ve Kaliteweb’in Avantajlı Hosting Paketleri

01Ekim 2018
by Beraat DÜLGAR
1

Sitenizi barındırmak için bir çok hosting seçeneği mevcut ve hangi hosting türünü seçeceğinize karar veremiyorsanız bu yazımızda kafanızdaki soru işaretlerine cevaplar bulacaksınız.

Web Hosting Nedir?

Bir tarayıcıda bir web siteyi çalıştırdığınız zaman tarayıcı aslında bir kod dizinini yorumlar. Sunucularda bilgisayarda olduğu gibi CPU, bellek ve diğer bileşenlerden oluşur. Hatta kendilerine ait Linux veya  Windows İşletim Sistemleri bile vardır.

İnternet sitenizdeki verileri depolayan ve kullanıcıların ulaşabilmesini sağlayan bu bilgisayarlara Web Server bu verileri depolayan ve yayınlayan sistemlere de Web Hosting denir.

Sunucu hizmeti veren kuruluşlar sadece barındırma hizmeti vermez. Aynı zamanda destek, güvenlik ve yedekleme gibi önemli hizmetlerde de bulunurlar. Bu nedenle 7/24 destek veren ve kendisine ait yüksek standartlı veri merkezine sahip Data Telekom gibi bir firmaya web sitenizi emanet edebilirsiniz. Kaliteweb’den de gönül rahatlığıyla hosting alabilirsiniz.

Linux Hosting

Web Hostingin bulunduğu sunucuda Linux İşletim Sistemi kurulu olan hosting türüne Linux Hosting denir. Php ve MySQL desteği bulunduğundan birçok CMS’i (WordPress, Drupal, Joomla, MyBB ) kurabilir ve stabil bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kaliteweb olarak Linux Hostinglerde yüksek performans ve güvenliğin yanı sıra Limitsiz MySQL, E-Mail ve Subdomain oluşturulmasına da izin veriyoruz.

Windows Hosting

Web Hostingin bulunduğu sunucuda Windows İşletim Sistemi kurulu olan hosting türüne Windows Hosting denir. Genel olarak ASP Programlama Dili için ideal bir hosting türüdür. Php için çok uygun olmamakla birlikte veritabanı olarak MS Access ve MsSQL kullanan kullanıcıların tercih ettiği hosting türüdür. Aynı Linux Hosting de olduğu gibi yüksek performans, yüksek güvenlik, Limitsiz MySQL, E-Mail ve Subdomain hizmetleri de Windows Hosting için Kaliteweb güvencesiyle kullanıcılara sağlanır.

Kaliteweb’in Hosting Paketleri

Kolay Site Hosting

Web Tasarım ve Web Hosting Hizmetinin Bir Arada Verildiği Pakettir. Kod bilginiz zayıf ve web site yaptıracak bütçeniz yok ise hiç korkmayın kolayı var. Yüzlerce hazır şablon ve tasarımdan birisini seçin, resimlerinizi ve içeriğinizi yükleyin ve siteniz yayında.Yüzlerce hazır tasarımdan birisini tercih edebilir, Çok sayıda ikon, buton, banner ve resmi kullanabilirsiniz. Web sitenizi Türkçe dışında diğer dillerde de yayınlayabilirsiniz. Fotoğraf Albümü, Blog, Ziyaretçi Defteri, İletişim Formu vb. bileşenleri sitenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca başlangıç, standart, profesyonel ve plus seçenekleri kullanacılarımıza sunulmuştur.

Ucuz Web Hosting

2 farklı Linux 2 farklı Windows Hosting seçeneği mevcuttur. Bütçeyi fazla zorlamayan yüksek performanslı web hosting hizmetidir. SSL Sertifikası içermez.

Bayi Hosting

Linux ve Windows Bayi Hosting olmak üzere 2 çeşittir. SSL desteği mevcut olup size özel nameserver verilir. 12, 25, 35, 50, 75 ve 100 Hosting barındırma seçenekleri mevcuttur.

Limitsiz Web Hosting

Limitsiz Disk Alanı ve Limitsiz Trafik Deneyimi sunan bu pakette .com.tr, .gen.tr, .web.tr alan adları da hediye edilir. Aynı zamanda 2 Alan adı barındırabilirsiniz.

Limitsiz + Performans Hosting

SSD Disk Raid yapısında çoklu işlemci ve TB Ramlere ulaşan sunucularda cloud yapısında ihtiyacınız kadar performans elinizin altında. Normal hostingden 16 kat daha performanslı bu paketimizde SSL Sertifikası da ücretsizdir.

Bireysel Web Hosting

Kişisel Web Siteleriniz barındırabileceğiniz bu hostingde, Linux Hosting alacak olursanız SSL Sertifikası Hediye.

Kurumsal Web Hosting

Bireysel Web Hosting paketimizin gelişmiş versiyonudur. Kurumsal site barındırmak isteyen kullanıcılar barındırabilir.

E-Ticaret Hosting

Başlangıç, Standart veya Gelişmiş Hosting Paketlerinden birini seçtikten sonra Opencart Kurulu olarak sizlere teslim edilen hosting paketidir.

WordPress Hosting

Dünyanın en popüler CMS’i olan WordPressi Kurulu olarak son kullanıcıya teslim edilen hosting paketidir.

Joomla Hosting

Popüler Blog CMS’i Joomla Kurulu olarak teslim edilen hosting paketidir.

VIP Hosting

Web Sitenizin yedeği alınmakla birlikte her ay adresinize DVD formatında kargolansa, yada çok çok az sitelerin barındığı sunucularda, sorunsuz ve kaliteli hizmetin rahatlığını yaşayacaksınız.Talep ettiğinizde biz sizi arayacağız ve size özel müşteri temsilciniz ile dilediğiniz an görüşebileceksiniz. Kısacası özel olduğunuzu hissetseniz. VIP Hosting paketi VIP müşteri adaylarına sunuluyor.

Seo Web Hosting

Arama motorlarında üst sıraya çıkmak için tercih edebileceğiniz pakettir. SSL Sertifikası ücretsizdir. Paket seçiminize göre 1,5,10,20 adet IP sizlere ücretsiz tahsis edilir.

TV Hosting

Fms/Wowza Server Altyapısı kullanılır. 30&300 Kbps Yayın Kalitesine sahiptir. Alacağınız pakete göre anlık 50-1000 arası izleyici sayısına erişebilirsiniz.

Radyo Hosting

Türkiye lokasyonludur ve Centova Cast Kontrol Paneli ile sizlere ücretsiz kurulum yapılır. İnternet radyosuna bu paket sayesinde sahip olabilirsiniz.

Kaliteweb

Web hostinginizi kaliteweb.com sitesinden gönül rahatlığıyla alıp üst düzey veri merkezine emanet edebilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 destek alabilirsiniz.

blog , , , , ,

Yorumlar (1)

[…] Hosting Türleri ve Kaliteweb’in Avantajlı Hosting Paketleri […]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir