Hosting Sağlayıcınızdan Memnun Değil misiniz? Değiştirin!

09Nisan 2017
by admin

Bazen kullandığımız eşya ya da uygulamalar isteğimizi vermeyebilir, bunu sorun etmek yerine yeni çözümlerle halledilebilir. Sizde hosting firmanızdan memnun değilseniz, değiştirebilirsiniz. Hosting firması, internet üzerinde bir hayli fazla olduğu için bilgi kirliliği nedeniyle iyi bir tercih karar vermeniz gerekmekte. Baktığınız paketleri kıyaslayarak elerseniz sizin için doğru bir tercih olur. Ayrıca sizin için uygun olacağını düşünürseniz limitsiz web hosting ya da sınırsız web hosting paketlerine de göz atabilirsiniz.

Hosting seçerken başta seçici davranarak sorunlarınız aza indirebilirsiniz. Eğer hosting şirketinizi değiştirmek istiyorsanız, bunu yapmak çok kolay. Ayrıca tüm hosting firmaları ücretsiz bir şekilde web sitenizi taşıyıp, kurulumu yapıp size sunabiliyor.

Web Sitenizin Yedeğini Lokal Bilgisayarınıza Mutlaka Alın

Web sitenizin her türlü güvenlik tehdidine karşı yedeğini almanız iyi olur, hatta gereklidir. Hostingi paketlerinde yedekleme eklentileri bulunmakta. Hem programlarla hem de elle yedekleme yaparak sitenizi güven altına alabilirsiniz. Böylelikle kriz anında sizin için ek bir çözüm yolu oluşturur.

Yeni ve Güvenilir Bir Hosting Firması Bulun

Eğer hosting hakkında çok fazla bilgi almadan bir paket alıp memnun kalmayabilirsiniz. Çünkü geniş bir ürün yelpazesi ve bol çeşidi bulunan hosting paketleri sizin istediğinizi vermeyebilir. Sizde paketinizden memnun değilseniz kaliteweb.com tıklayabilirsiniz. Size en uygun paketi  kaliteweb.com da bulunan paketlerden seçebilir, işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. İnternet ihtiyaçlarımızı karşılarken bizi yanlış yollara yönlendirebiliyor bu yüzden tanıdık ve güvenilir firmalara göz atarsanız sorunu aza indirgemiş olurusunuz.

Web Sitenizi Yeni Hosting Hizmetine Taşıtın

Hosting hizmetini tam ve sorunsuz almak istiyorsanız, maliyeti az olsun diye kalitesi düşük hosting firmalarından bakmayın, almayında. Çünkü yapılmış bir şeyi yeniden kurma daha zor olacağı için baştan doğru tercihler yapın. Önce sitenize uygun paketi belirleyin, web siteniz geliştiğinde yeni paketlere geçme imkanı bulabilirsiniz. Sizde paketinizi limitsiz web hosting ya da sınırsız web hosting taşıyabilirsiniz.

Domain NS Güncellemelerini Yapın

Kullandığınız ya da sahip olduğunuz alan adı varsa, NS güncellemesi için; müşteri paneli, alan adı yönetimi, detaylar, NS tanımlamayı takip ederek güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 Eski Hizmetinizi İptal Edin

Paketinizden memnun değil ya da değiştirmek istiyorsanız, mevcut olanı iptal ettirmekte çok zor değil. Oluşturulmuş bir hizmetiniz varsa hem yer açısından hem de güvenlik açısından iptal edebilirsiniz. Hesap yöneticinizden, ödemeler, ürün faturalandırma, öğeyi faturalandırma, onayla, iptal et ikonundan yapabilirsiniz.

blog , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir