Hosting Opencart

22Kasım 2016
by admin

Opencart nedir ile başlayalım isterseniz?

Opencart php yazılım dili ile kodlanmış ücretsiz açık kaynak kod bir e ticaret yazılımdır. Opencart ile e ticaret sitenizi ücretsiz oluşturabilir ve internetteki mağazanızı açarak işlerinizi internet ortamına da aktararak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza sahipleri genellikle satışlarını mağaza içerisinde gerçekleştirmektedir. Ancak günümüzde ticaret hacmine bakıldığında internetten satış yani e ticaret pastadan büyük pay almaktadır. Hal böyle olunca işletmelerin işlerini internet ortamına da taşıması şart olmuştur. Böylelikle hem mağazaları üzerinden hem de internet mağazalarından satış gerçekleştirebilmektelerdir.

Kaliteweb web hosting müşterileri için hazırladığı opencart hosting ile hiç bilgi birikimine gerek olmadan sadece ürünlerinizi ekleyerek satışlarınıza başlayabilmeniz için opencart hosting planları hazırlamıştır. Böylece alacağınız opencart hosting paketi ile e ticaret sitenizi sizin yerinize biz hazırlıyoruz ve size sadece ürünlerinizi girip satışınıza başlamak kalıyor.

eticaret-nedir-1272x360

Opencart Hosting nedir? Neler içerir?

Kaliteweb hostingin sunmuş olduğu opencart hizmeti “Yüksek Kalite, Kusursuz Hizmet” sloganı ile müşterilerine eksiksiz hizmet sunmak birinci vazifesidir. Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz opencart paketleri ile sitenize kurulacak modellerden bazıları şunlardır; Soru & Cevap Modülü, Otomatik Seo Oluşturucu, Gelişmiş Yönetim Paneli Özellikleri,Ürünlere Özel Kargo Fiyatı, Payu Site içi Ödeme Modülü, Resimli Kategori, Kargo Takip Modülü, Tek Sayfa Ödem, Modülü, Facebook ile Giriş ve Sosyal Bağlantılar, Resimli Ajax Arama, Zopim Live Canlı Destek, Slayt Gösterisi, Google Harita, Google Harita Yeni Ürünler,  Kampanyalı Ürünler, En Çok Satılan Ürünler, Hızlı Ürün Güncelleme, Opencart Seo, XML Modülü, Opencart Excel Import/Export, Ajax Filtre Modülü – Gelişmiş Filtre Modülü gibi sayısız modül kurulumu yapılacak ve size hiçbir zahmet göstermeden e ticaret sitesi sahibi yapacaktır.

Üstelik opencart hizmeti ile sınırsız mail hesabı açabileceksiniz ve bütün çalışanlarınıza firma adınızı içeren domain ile mail adresi tanımlama şansı yakalayacaksınız. Örneğin ali@siteadi.com veya destek@siteadi.com şeklinde sınırsız mail alabileceksiniz.

Opencart hosting paketlerimiz ile ilgili kafanıza takılan veyahutta sormak istediğiniz konularda bizimle iletişime geçmek için kaliteweb.com üzerinden telefon & mail & canlı destek ve ticket hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir