Hosting Kampanya

18Kasım 2016
by admin

hosting-kampanyasiBugün sizlere bütün hosting firmalarının zaman zaman yaptığı kampanyalardan bahsedeceğiz. Hosting firmaları hem mevcut müşterilerini ödüllendirmek hemde yeni müşteriler kazanmak için zaman zaman kampanyalar yapmaktadır. Yapılan kampanyaların düzeyine göre hem mevcut müşterilerin hemde yeni müşterilerin dikkatini çekebilecek böylece hosting firması için müşteri portföyünü genişletecek, Müşteri için ise daha ucuza daha iyi bir hizmet satın almış olacak.

Kaliteweb hosting sayfasına girdiğinizde sağ üst köşede sınırsız hosting kampanyasını görebilirsiniz. Öncelikle bilmeyenler için sınırsız hosting nedir? sorusunun cevabını verelim. Sınırsız hosting sınırlandırılmamış hosting demektedir. Yani disk alanını, aylık trafiği, mysqli, mail hesaplarını, ve subdomainleriniz istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sınırsız hostingde hosting kullanımı ile ilgili bir sınır bulunmamaktadır. Normalde sınırsız hosting bir çok firmadan satın alınabilecek birşey ancak kaliteweb hosting olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimizin daha ucuza daha kaliteli bir hizmet alabilmeleri için hem fiyatı düşük tuttuk, hemde 2 adet domain ekleyebilme özelliği getirdik. Yani sınırsız hosting kampanyamızda bütün kullanım alanlarını sınırsız kullanabilirken hizmetimize ek olarak 2 farklı hosting hesabı olarakta kullanabileceksiniz.

Hosting kullanımı genelde yeteri kadar hite sahip olmayan web siteleri için yapılmakta. Zamanla hit ve aylık trafik arttıkça hosting özellikleri mevcut web siteniz için yeterli gelmeyebiliyor. Bu gibi durumlar için hosting paketinin yükseltimesine mecbur kalınılıyor. Hosting paketlerinin yükseltilmesi ise müşteri tarafından ekstra maliyet gerektiren bir durumdur. Sınırsız hosting paketinde ise mevcut web sitenizde limitleri sonuna kadar zorlayabilir ve artık hosting hesaplarının size yetmediği durumlara kadar sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

hosting-kampanyasi

Hostinglerin artık size yetmediği durumlar olduğunda ilk önerimiz VPS hosting olacaktır.

VPS Hosting nedir?
VPS hosting sanallaştırılmış sunucu demektedir. Gerçek bir fiziksel sunucunun içerisine kurulan programlar vasıtasıyla sunucu belirli parçalara bölünmektedir. Örneğin 64 GB rama sahip bir sunucuyu 8 adet 8 gb rama sahip bir sunucu haline getirebilirsiniz. bu şekilde bütün parçalarını sanal sunucu yaparak ayırabilirsiniz. Ve artık bir adet fiziksel sunucu 8 adet vps hosting olmuş demektir. Vps hostinglerin her biri kendi alanlarında barınır ve sunucuda bulunan diğer vps hostinglere müdehale edemez sadece kendine ayrılmış alanı kullanılabilir.

Hosting hizmetinde sunucuda bulunan bütün web siteleri ortak rami, işlemciyi ve HDD´yi kullanırken VPS hostingde sadece size ayrılan özellikleri kullanabilirsiniz.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir