Hosting Canlı Destek

17Kasım 2016
by admin

supportHosting firmalarında en çok neye dikkat ediyorsunuz? Hizmet kalitesi, fiyat politikası ve verdiği destek… Bugün´ki makalemizde hosting firmalarının vermiş oldukları destek hizmetlerini ele alacağınız. Destek hizmetlerini değerlendirirken en önemli ve ana konumuz ise canlı destek ile müşterilere hızlı çözümler üretebilmek olacak.
Hosting firmalarında satış öncesi ve satış sonrası destek çok önemlidir. Hosting firmalarına artı kazandıran ve diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birtaneside budur belki… Desteğin en hızlı yöntemi ise canlı destektir. Müşteri sitenize girdiği andan itibaren heran bir problem yaşayabilir ve hızlı bir şekilde destek almak isteyecektir. Müşterilerin istediği her an elinin altında olabilmek ve bir soru kadar yakınında olabilmek çok önemlidir. Kaliteweb hosting canlı destek sistemi ile müşterilerine bir soru kadar yakın… (Kaliteweb.com web sitemize giriş yaptığınızda sağ alt kısımda canlı destek yazınısı görebilirsiniz.)

Satış öncesi canlı destek

Satış öncesi müşterilerin bir çok problemi olabilir en basitinden web sitesini hangi özellikte sunucunun kaldırabileceğini bilemeyebilir. Bu gibi durumlarda müşteri hızlı bir şekilde firmaya ulaşmak ister. Telefonla iletişime geçmek bu gibi durumlarda en hızlı yoldur ancak sorulacak küçük sorular için, bazı müşteriler telefonu işi uzatmak olarak görebiliyor. Ve canlı destekten yazmayı daha pratik bir çözüm olarak benimsiyor.

Satış sonrası canlı destek

Çoğu firma bunu yapmamakta… Satış sonrası müşteri küçük sorunlar yaşayabilir ve ticket veya telefonla uğraşmak istemiyo olabilir. Bu gibi durumlarda kaliteweb hosting olarak yine canlı destek hizmeti ile işe girişiyoruz. Müşterilerin yazdığı ve bilgi istediği konularda müşterilerimize sınırsız destek sağlıyoruz.

Makalede belirttiğimiz gibi müşterilerin sorularına ve ihtiyaçlarına hızlı cevap vererek çözümler bulmayı başarabilen firmalar sektörde her daim bir adım öne çıkmıştır. 10 Yılı aşkın tecrübesi ile kaliteweb hosting kendi bünyesinde barındırdığı veri merkezi ile hiç bir aracı olmadan sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözümler üretmeye devam etmektedir.

Satış öncesi ve satış sonrası 7/24 aralıksız 365 gün hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz istedikleri an telefon, mail, ticket ve canlı destek hizmeti ile bize ulaşabilirler.

Sizlere yardımcı olabilmek en büyük mutluluğumuzdur. 🙂

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir