En Ucuz Hosting

03Ocak 2017
by admin

Hosting hizmetleri farklı sınıflara ayrılabilir. Genelde bu sınıfları firmalar belirler ve müşterilerine en ideal paketi yaratma gayretinde bulunurlar. Ucuz hosting hizmetide bunlardan biridir. Küçük çaplı web sitesi olan müşterilerin elbette ki çok büyük hosting hizmetleri almaları anlamsız olur ve maddi kayıba yol açar. Bu nedenle ucuz hosting paketi oluşturulmuş ve düşük kullanıma sahip web siteleri için var edilmiştir.

Web hosting hizmelerinizi satın alırken dikkat ettiğiniz unsurlar elbetteki vardır. Herkes kendine göre kriterler belirlemektedir ve herkesin eminiz ki kara listeye aldığı hosting firmaları mevcuttur. Kaliteweb web hosting müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmek için çeşitli yollar denemekte ve her attığı adımda daha fazla müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

Ucuz hosting hizmetleri disk alanı, aylık trafik, mail gönderim limiti ve bunun gibi bir kaç özelliği kısıtlanmış hosting hizmetidir. Bu hosting hizmetinde kullanıcılar bir kaç sayfalık sitelerini kendi tanıtım portfoylerini hazırlamak için kullanmaktadırlar. Böylece düşük bütçeli web sitelerine çok yüksek meblalar ödemekten kurtulmaktadırlar.

Sizde düşük bütçeye sahip bir web siteniz varsa elbette ki bunu ucuz hosting paketlerinde kullanmalısınız. Web siteiniz büyümeye ve trafik almaya başladığında ise hosting paketinizi yükseltmek sizin elinizdedir. Böylece başlangıç olarak düşük bütçe ile başladığınız web sitesi ilerleyen zamanlarda bir yerlere geldiğinde paket yükselterek ziyaretçilerinize daha kullanışlı bir deneyim sunabilirsiniz.

Ucuz hosting paketlerimizi incelediğimizde bir çok firmanın sunmadığı bir hizmet dikkatinizi çekecektir. Buda veri tabanı izni. Çoğu hosting firması ucuz hosting paketlerinde veritabanı izni vermemektedir. Böylece müşterileri veri tabanı ihtiyacı duyduğunda paket yükseltmek zorunda kalmaktadır ancak kaliteweb web hosting sunmuş olduğu ucuz hosting hizmetinde veritabanınıda dahil etmiş ve sizden bunun için ekstra para istememektedir.

blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir