En İyi Reseller Hosting

01Aralık 2016
by admin

reseller1

Reseller hosting seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi Reseller en iyisidir? Bu tarz soruların cevabı bu soruda vermeye çalışacağız. Reseller hosting, hosting hesapları açmamızı ve bütün hosting hesaplarımızı tek panelden yönetmemizi sağlayan bir paneldir. Reseller hosting sayesinde bütün hosting hesaplarımızı tek panelden açabiliriz ve bütün hosting hesaplarımızı tek seferde yönetebiliriz.

Reseller hosting seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Reseller hosting seçerken öncelikle ihtiyaçlarımızın listesini çıkartmalıyız. Reseller hostingimizde kaç site barındıracağız? sitelerin toplam disk boyutu ne olacak? Toplam aylık trafiği ne olacak? kaç adet mail hesabı kullanılacak, kullanılacak mail hesaplarının trafiği ne olacak ve son olarak kaç adet veri tabanına ihtiyacımız var. Reseller hosting satın almadan önce bu soruları kendimize sormamız gerekmekte. Bu sorunların toplam cevabı ihtiyacımız olacak reselleri belirleyecektir. Bu verileri analiz etmeden reseller hostingimizi aldığımızda resellerin bize yetmemesi veyahutta fazla gelmesi gibi problemler oluşabilir. Buda ekstra para ödeyerek farklı bir reseller hosting paketine geçmemize yada fazla gelmesi durumda kullanmadığımız bölüm içinde para ödememize neden olacaktır. Her iki yoldada cebimizden fazla para çıkacaktır ve ekstra maliyet çıkaracaktır.

verimerkezibg

En İyi Reseller Hosting Hangisidir?

Bu sorunun cevabını hem siz, hemde hosting firmanız verecektir. En iyi reseller hosting sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılan hostingdir. Eğer almış olduğunuz reseller hosting sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa yanlış bir seçim yapmışsınız demektir. Hosting firmanızda yaşanan sürekli kesintiler, hizmette yavaşlık ve kötü destek yanlış bir firmayı tercih ettiğinizi gösterir. Ancak almış olduğunuz reseller hosting sonucu hosting firmanız size yeterli ilgiyi ve alakayı gösteriyorsa hizmette sorun yaşatmıyorsa en iyi reseller hosting sizin demektir.

Aldığınız hizmette sorun yaşamamanız içöin kaliteweb web hosting ailesi olarak kurumsal ve köklü hosting firmalarını tercih etmenizi önermektedir. Böylece aldığınız hizmetler sorunsuz çalışacaktır ve buda hem size hemde hosting firmanıza olumlu bir referans olacak dönecektir. Reseller hosting satın alırken muhakkak hosting firmasının geçmişinide araştırınız sektörde yıllanmış firmalar her zaman sizlere daha iyi hizmet sunacaktır.

blog , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir