Ekran Kartlı Sunucu

30Kasım 2016
by admin

Ekran kartlı sunucular pek rağbet gören bir hizmet olmamakla birlikte çoğu firma bu hizmeti vermemektedir. Ekran kartı takılı bir sunucuya ihtiyacı olan müşteriler ise bu hizmeti alabilmek için yoğun çaba harcamaktadırlar. Bu sorunu ortadan kaldırmak için kaliteweb web hosting olarak ekran kartlı sunucu hizmetini dileyen müşterilerimize ek hizmet olarak sunmaktayız.

Ekran kartlı sunucu müşterilerimiz tarafından nadirde olsa istenilen bir hizmettir. Kaliteweb web hosting olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin her isteğine cevap vermeye çalışmaktayız. Ekran kartlı sunucu hizmetinide müşterilerin isteği üzerine vermekteyiz. Böylece hem müşteri istediği hizmete sahip olmakta hemde biz yeni bir müşteri kazanarak müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz.

Genellikle canlı yayın yada video yayını yapmak isteyen müşterilerimiz tarafından istenilen ekran kartlı sunucular için çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ekran kartlı sunucu arayan müşterilerimiz genellikle bizimle telefon veya canlı destek üzerinden irtibata geçerek isteklerini iletmektedir. Bu tarz isteklerde öncelikle müşterinin istediği ekran kartı stoklarımızda var mı diye kontrol etmekteyiz. Stoklarımızda istenilen ekran kartı bulunuyorsa ödeme sonrası hızlı bir şekilde sunucu kurulumunu yaparak müşterimize hizmeti sunmaktayız.

r620

İstenilen ekran kartının stoklarımızda olmaması durumunda müşteriye durumu belirterek ödeme sonrası istenilen ekran kartı satın alınarak sunucuya takılmaktadır ve kurulum yapılarak müşteriye bilgileri gönderilmektedir.

Kaliteweb web hosting olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için hiç bir isteği geri çevirmemeye ve sorunsuz hizmet vermeye gayret göstermekteyiz.

Kendi bünyemizde barındırdığımız veri merkezi ile aracı bir kuruluş olmadan ve aracı komisyonu olmadan müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet ve kendi donanımlarımız sayesinde hızlı hizmet vererek sektörde ön plana çıkmaktayız. Sizde kendi veri merkezinden hizmet veren firmalarla çalışarak daha kaliteli ve hızlı bir hizmet almaya ne dersiniz? Kaliteweb web hosting ailesi olarak sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ekran kartlı sunucu hizmeti almak isterseniz 7/24 bizimle irtibata geçerek fiyat alabilirsiniz. Kendi donanımlarımız sayesinde sadece ekstra olarak ekran kartı ücreti ödeyerek bu hizmete sahip olmak bir telefon kadar yakınınızda.

blog , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir