Alan Adı Alana Hosting Bedava

21Mart 2017
by admin

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte pek çok bireysel ve kurumsal işler internet üzerinden yapılmaktadır. Gerek bireysel olarak şahsınıza ait bir web sitesi açıp blog yazabilir ya da yapmış olduğunuz işler için müşterilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine kurumsal firmalar da yaptıkları işler doğrultusunda internetin sunduğu avantajlardan yararlanmaktadırlar. Bunun için gerekli olan ise bir web sitesidir. Web siteniz için de alan adı almanız gereklidir. Alan adı almak istediğiniz adresin başkası tarafından alınıp alınmadığını alan adı sorgulama yaparak öğrenebilir ve siz de bir web sitesi edinebilirsiniz.

Ucuz Linux Eko Paketi

Düşük bütçeli olan talepleriniz için uygun seçenekler bulunmaktadır. Yüksek kapasite ve ucuz fiyatın buluştuğu adreste sizler de hem alan adı hem de hosting sahibi olabilirsiniz. Linux hosting paketlerini tercih etmek isteyen ve PHP programlama dili, MySQL veri tabanı benzeri uygulamalar ile çalışmakta olan uygulamalar için sizin de tercihiniz bu paketlerden yana olmalıdır. Hosting ve domain alacaklar için en önemli konulardan birisi de iletişimdir ve 7/24 profesyonel olarak buradan hizmet alabilirsiniz. Sizler için 2 farklı paket seçeneği sunulmaktadır. Linux Eko ve Linux Plus olarak ayrılan bu 2 paketteki özelliklere bakacak olursak; ikisinde de 1 adet alan adı barındırılabilir konumdadır.

Linux Eko paketinde 500 MB disk alanı, 2 GB aylık trafik, limitsiz olarak MySQL veri tabanı ve subdomain(domaininiz için alt domainler), 5 adet e-posta hesabı sunulmaktadır.

Linux Plus paketinde ise 1 GB disk alanı, 4 GB aylık trafik, limitsiz subdomain ve MySQL veri tabanı sunulmaktadır. Ayrıca siteniz adına ait 10 adet e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra bu paket içerisinde 7/24 destek özelliği de bulunmaktadır. Bu paketi aldığınızda domain ve hosting hizmetine dair bir destek talebiniz olduğunda istediğiniz zaman ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Linux Eko paketi alırken aynı zamanda alan adınızı da alma imkanınız bulunmaktadır. ‘’Satın Al’’ butonuna tıkladığınızda burdan işleminizi yapabilirsiniz. İsterseniz de daha önceden var olan alan adınızı transfer ederek hem alan adınızın hem de hostinginizin aynı firmada barındırılmasını sağlayabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak da alan adınızın isim sunucularını güncelleyerek de web hosting alımı yapabilirsiniz.

Alacağınız Linux paketi ile siz de kesintisiz trafik imkanından yararlanabilirsiniz. Paket içerisinde Directadmin kurulumu da yapılmaktadır. Hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet için size sunulan bu avantajlı paket imkanını kaçırmamalısınız.

blog , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir